Bleona ‘pa turp’ nudo ne plazhin e Sardenjës: Zhvishet përsëri

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka përfunduar sërish në faqet e para të mediave rozë ndërkombëtare dhe sërish vihet në qendër të vëmendjes prej…zhveshjes.

Ajo është fotografuar nudo në plazhet e Sardenjas në Itali.

Kjo nuk është hera e parë në fakt, që këngëtarja shqiptare shfaqet nudo në publik.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.