Berisha publikon videon e Edi Ramës duke vrapuar nudo në fushën e blertë

 

Në rrjetin social, Berisha ka postuar një video të montuar të lidhjes mes kryeministrit, perversitetit dhe qëllimeve të fshehta ekonomike të tij dhe vëllait Olsi Rama. Prej kohësh Berisha e akuzon Ramës si një person të çekuilibruar mendërisht, një akuzë e cila adresohet me nudititetin e pamjeve të postuara prej tij.

Në videon e animuar me fytyrat e një pjese të madhe të qeverisë Rama, tregohet sesi kryeministri po tenton të mbyllë të gjitha bastet në Shqipëri për t’i lënë rrugë të hapur një kompanie e cila sipas opozitës është në pronësi të vëllait të Ramës.Po ashtu opozita e ka adresuar mbylljen e basteve më 31 dhjetor nga qeveria si një akt të madh korruptiv që bëhet për hir të vëllait të kryeministrit dhe në videon e postuar nga Berisha pjesa korruptive ilustrohet me një ‘garë’ se kush qëndron më shumë nudo në një fushë futbolli.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.