Bashkëshortja e reperit Keisi pas lajmit shumë e lumtur

Pas tetë muajsh në burg, reperi i njohur Stresi është lënë i lirë ditën e sotme. Gjykata mori vendimin që Stresi të lirohej me kusht.

KEISI STRESI

 

Ndërkohë e para që reagoi në lidhje me këtë lajm, ka qenë bashkëshortja e tij, Keisi. Kjo e fundit e ka shprehur publikisht në çdo moment, dashurinë dhe mbështetjen për reperin.

keisi stresi

Sot, Keisi ka falënderuar Zotin, duke treguar kështu se është e lumtur për daljen nga burgu të Stresit, e tashmë do të jenë pranë njëri-tjetrit.

keisi2

Më pas ajo ka publikuar një foto të reperit të njohur. Keisi ka disa javë që ndodhet në Shqipëri, ku herë pas here ka zbuluar për ndjekësit e saj se ka shkuar që të vizitonte Stresin kur ndodhej në burg.

keisi3

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.