Basha nxjerr emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë në aferën ‘Toyota Yaris’, ja cilët janë

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nxjerrë emrat e dy deputetëve të tjerë socialistë si të përfshirë në aferën e 3.4 milionë eurove në “Toyota Yaris”, konkretisht, të Ulsi Manjës dhe të Jurgis Çyrbes.

Deklarata e Bashës ka ardhur pas daljes nga Prokuroria e Tiranës, ku ai  është paraqitur prej padisë së ngritur ndaj tij nga deputeti socialist Taulant Balla, të cilin e ka akuzuar si “garantin” e atyre parave që po pastroheshin.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.