Basha dhe aleatët takim pas pas letrës publike të Ramës

Një ditë pas letrës publike të dërguar nga Edi Rama drejtuar kreut të PD, ku i kërkon dialog pa kushte, ky i fundit sot ka lajmëruar se në orën 10:30 do të ketë një takim me aleatët në selinë blu.

Lulzim Basha dhe aleatët, sipas informacioneve të para, thuhet se do të diskutojnë për aksionin e mëtejshëm opozitar.

 

Ditën e djeshme Basha i është përgjigjur letrës së Ramës, duke u shprehur se nuk ka negociata me atë kryeministër.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.