Basha akuza kryeprokurores: Kukull e Ramës, duhet të shkoje me pranga në Kuvend e të merrje zvarrë…

 

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka sulmuar nga Vlora Kryeprokuroren Arta Marku. “Prania e kryeprokurores kukull e Ramës në kuvend është certifikata e vjedhjes”, u shpreh Basha nga Vlora. “Arta Marku është shërbëtore e Ramës dhe jo prokurore e republikës. Prania e kryeprokurores kukull e Ramës në kuvend është certifikata e vjedhjes, nëse do të kishte shkuar me pranga dhe tërhiqte zvarrë një duzinë hajdutësh dhe politikanësh të lidhur me krimin në atë sallë që bashkë me pjesën tjetër të rilindësve dele që po bëhen gati për aktin e vjedhjes’, deklaroi Basha.

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.