Barça dhe Reali ‘sytë’ nga PSG-ja, zbulohet çmimi i shitjes së Neymarit

Neymar është i vendosur që të largohet nga Paris Saint Germain.

Presidentit të PSG-së, Nasser Al-Khelaifi është i qartë për çmimin e shitjes së sulmuesit brazilian i cili kohët e fundit ka vuajtur shumë nga dëmtimet.

Nëse Real Madrid dhe Barcelona duan transferimin e Neymarit, “Le Parisien” shkruan se PSG i ka vendosur çmimin 300 milionë euro për çdo skuadër që kërkon kartonin e tij.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.