Banoret e Unazës së Re mbjellin pemët që shkuli 3 muaj me parë bashkia e Veliajt

Banorët e Unazës së Re, të mbështetur dhe nga deputetët e opozitës, kanë mbjellë mbrëmjen e sotme, pemët në lagjen e tyre, të cilat 3 muaj më parë u shkulën nga punonjësit e bashkisë.

Banorët e Unazës së re edhe gjatë protestës së ditës së sotme, deklaruan se nuk do të tërhiqen nga e drejta e tyre deri sa qeveria të tërheqë projektin korruptiv.

LIVE – Banorët e Unazës se re mbjellin pemët e shkulura nga Rama e Veliaj.

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Sonntag, 10. Februar 2019

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.