Balla flet për rrëmujë në PE, mesazh Bashës: Tërhiq urdhrin që u ke dhënë deputetëve

Taulant Balla, në një reagim të bërë në rrjete sociale i ka dhënë një mesazh Lulzim Bashës për të “tërhequr deputetët e tij nga rrëmuja që i ka urdhëruar për në delegacionin e Shqipërisë sot në Parlamentin Europian”.

“Lulzim! Tërhiqe urdhërin për rrëmujë qe u ke dhënë deputetëve të tu në delegacionin e Shqipërisë sot në Parlamentin Europian. Mos e turpëro vendin tënd edhe hapur se pas kuintave “me anonime” e bën përditë.Të presim të dy me qetësi vendimet e gjykatës dhe prokurorise!”, shkruan numri dy i qeverisë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.