Avokati Goxhaj : Mos i besoni FAKE NEWS që përhap media mavi

Av Altin Goxhaj

REAGIM NDAJ FAKE NEWS QË SHPËRNDAU SOT EDVERI, LALI PLEHRI ETJ
Sot ERJON BRAÇE, Kar-lo Bol-ino, Alfred Peza – Faqja Zyrtare dhe gjithë ushtria e Endri Fugës kanë përhapur një Fake News siç duket në fotot më poshtë! Ja përgjigja ime me fakte dhe video live 🙂

O ERJON BRAÇE o Mi i Bodrumit te Selise Mavi! O legen! Ti, Karlo Bolino, Alfred Peza dhe gjithë minjtë e Endri Fugës dhe Lali Plehrit! Këto Fake News e EDVerit dhe Lali Plehrit në fotot lart! E vërteta është në fotot poshtë dhe e keni dhe me video live o plehra!

O plehrat e EDverit dhe Lali Plehrit nuk eshte fotoja ime ajo! Nuk jam une ai ne foto! Une jam ne kete foto me kete veshje dhe nuk jam aty per te protestuar por si avokat ne krye te detyres per cdo rast dhe si administrues i faqeve online te AntiSoros TV qe kur ka filluar protesta!!!
O Plehra mashtruese qe financoni portahlin tuaj me parate e pushtetit!
https://www.facebook.com/groups/LevizjaAntiSoros/permalink/1865162130249832/

Shikojeni vetë se si çdo ditë PORT-HALET e EDverit prodhojnë fake news dhe ka surrat dhe na flet për ligj për dënimin e porthaleve kur vetë EDveri është prodhuesi më i madh i Fake News-vce në Shqipëri siç po i diskreditojnë këto fotot e vërteta të marra nga Video Live nga AntiSoros TV!

Siç e shihni në fotot me lart janë fototdhe tekstet mashtruese sikur jam une sot me nje person qe quhet Sali Lusha!
Ne fotot e dyte poshte eshte foto reale e imja sot e marrë nga video live që e keni më poshtë!

Dhe ja shenimi im qe i bera ketij port-hali te EDVerit dhe Lali Plehrit:

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.