Autori i memeve Sejko, tallet keq me KQZ, njofton mbledhje të jashtëzakonshme të KQZ-së

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve me qëndrimin e mbajtur sot lidhur me dekretin e Presidentit Meta për shtyrjen e datës së zgjedhjeve, është bërë objekt memesh e statusesh në rrjetet sociale.

Por më pikanti padyshim mbetet statusi i Genc Sejko: “Nesër KQZ-ja do shqyrtojë kërkesën e gruas së Kujtim Gjuzit për divorc”.

Para se të merrte mandatin e deputetit, Kujtim Gjuzi pohoi se ishte në prag divorci me gruan: “ajo ka paraqitur një kërkesë për divorc. Si unë dhe bashkëshortja jemi ende në një shtëpi, pra nuk është përfundimtare ndarja. Them që më janë futur në shtëpi, pasi nipi i kunatës dhe gruas time është nënkryetar i bashkisë Shkodër. Kanë ndërhyrë gjithandej me presione dhe kërcënime që unë mos të marrë mandatin”, është shprehur Kujtim Gjuzi në prononcimin dhënë aso kohe për mediat.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.