Archives by: PUBLIK.live

PUBLIK.live

14856 Posts 1 comments

PUBLIK.live Posts

- Kronika Media e huaj per ne
Një shqiptar është vënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Itali. Arrestimi i shqiptarit ka ndodhur, pasi ai ka dhunuar gruan e tij. Media italiane raportojnë se kanë ...
0

- Lajme
Dhe ku, në Peqin ku meshkujt njihen për autoritetin absolut ndaj femrave. Një ditë më parë në këtë qytet u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të ...
0

- Publik TV Video
 Bashkëshortja e Enea Ftoit që humbi jetën në komisariatin e Korçës ka kallëzuar penalisht tre policë, të cilët sipas saj kanë dhunuar deri në vdekje të shoqin. Ajo ...
0

- Portalet
Dritëhijet e një skandali Sistemi i radarëve ose  ndryshe sistemi i monitorimit të hapësirës detare shqiptare është një ndër sistemet më të rëndësishme në vend, pasi lidhet drejtpërsëdrejti ...
0

-
Një grindje mes një 31-vjeçari dhe tre personave ishte shkak i të shtënave me armë në Vlorë një dite më parë. Policia ka konfirmuar se autori, Besmir Gjela, ...
0

- Lajme
Pasi dje doli bllof me deklaratën se kishte e kishte dërguar audio-përgjimin në një agjenci të specializuar ndërkombëtare, sot Edi Rama ka ndërruar mendje. Duke iu përgjigjur deklaratave ...
0

- Showbiz
Princi Harry dhe Meghan Markle njoftuan fejesën e tyre në nëntor 2017 dhe do të martohen sot, më 19 maj 2018. Ndërsa Britania përgatitet për një tjetër martesë ...
0

- Lifestyle
Një nga gjërat më të bukura e të pasurit fëmijë, është fakti që një pjesë e jotja do të vazhdojë të jetojë nëpër botë edhe kur ti të ...
0

- Showbiz
E ndajnë vetëm pak orë nga ceremonia zyrtare e martesës me Princin Harry, por pikërisht në natën e fundit të “beqarisë” (edhe pse Meghan ka qenë e martuar ...
0

- Showbiz
Pas pushimeve romantike në Ibiza, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez e kanë gjetur paqen në shtëpinë e tyre në Madrid. Futbollisti 33 vjeçar ka ...
0