19 Janar, 2018
Archives by: PUBLIK.live

PUBLIK.live

9232 Posts 1 comments

PUBLIK.live Posts

analiza Kryesore
Fatos Lubonja në një analizë për të përsitshmen “Panorama” i bën një skanër situatës butaforike të qeverisjes dhe institucioneve. Me poshtë lexoni analizën e Lubonjës: Fatos Lubonja Para ...
0

Kryesore Lajme
Arrestimi i avokatit në Tiranë, ja 3 veprat për të cilat akuzohet. Mori 17 milionë duke… Policia e Tiranës ka dhene detaje per operacionin e koduar “Avokati”, finalizuar ...
0

Kryesore Shendet
Është i lartë numri i infermierëve shqiptarë që kanë lënë vendin e punës për t’u larguar drejt shtetit gjerman. Pas një pune 1-vjeçare me kurset e gjuhës, të ...
0

Insta-Pub Kryesore
Gjyste Vulaj është këngëtarja më e përfolur shqiptare përsa i përket veshjes ekstravagante që ajo përdor. Por tashmë mesa duket këngëtarja duhet t’I lëshojë rrugës vajzës së saj, ...
0

Fotolajm Insta-Pub Kryesore
Ka disa ditë që qarkullon nëpër media lajmi për ndarjen e Eneda Tarifës nga bashkëshorti i saj. Këngëtarja ka 18 vite lidhje me bashkëshortin e saj Erjon Zaloshnjën, ...
0

Kryesore Lajme
Mbyllja e rafinerisë në Fier ka detyruar prej ditësh punonjësit të dalin në protestë për rrogat e prapambetura. Çështja ‘ARMO’ u mor në duar nga socialistët për t’u ...
0

Uncategorized
Gënjeshtra e madhe e Ramës për drejtuesit e spitaleve , hipotekave dhe institucioneve të tjera. Ministria e Drejtësisë ka publikuar sëfundmi emrat e fituesve për drejtorë hipotekash në ...
0

Çekiçi i Vettingut Lajme
Ministrja e Drejtësisë kërkon hetim disiplinor për kryetarin e Gjykatës së Shkodrës. Në Këshillin e Lartë të Drejtësisë ka mbërritur kërkesa për hetim disiplinor për kryetarin e Gjykatës ...
0

Kryesore Lajme
Xhulio Dako është djali 23-vjeçar i kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dakos. Megjithëse kaq i ri në moshë ai është aksioner në dy kompani të rëndësishme, njëra në fushën ...
0

Kryesore Lajme
Autori i grabitjes së bankës brenda Hipotekës ishte filmuar qartësisht nga kamerat e sigurisë 5 minuta para se të vinte në zbatim planin e tij. Policia e kryeqytetit ...
0