Archives by: PUBLIK.live

PUBLIK.live

12692 Posts 1 comments

PUBLIK.live Posts

- Statusi Publik
Një  status  i  Ambasadorit të OSBE-së Bernd Borchardt ka detyruar Avoktin Altin Goxhaj të reagojë  edhe për  Ambasadorin BOCHARDT i OSBE, i cili del së bashku me ambsadorin ...
0

- Psikologji
Besoni apo jo, 90% e të gjithë njerëzve janë më shumë si vibracione negative sesa pozitive. Megjithatë, disa njerëz janë të rrethuar tërësisht nga errësira dhe përfaqësojnë dëm ...
0

- analiza Portalet
Analisti Andi Bushati, në një shkrim me titull “Grabitja e LSI-së, nuk është punë Rusie, por rrëmbim tepsie”, komenton lëvizjet e fundit të disa këshilltarëve të LSI në ...
0

- Lajme
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është pritur në një takim pasditen e sotme nga presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, raporton Anadolu Agency (AA). Dy liderët janë takuar ...
0

-
Edhe muaji mars dalë ngadalë po ikën për ti lënë radhën prillit. Për supersticiozët, horoskopi ka parashikuar se cilat shenja do të ndiqen nga fati i mirë gjatë ...
0

- Statusi Publik
Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli përmes një statusi në faqen e saj të ‘Facebook’-ut ka uruar 22 marsin, ditën e parë të demokracisë. Teksa ka uruar për këtë ...
0

- Bota Lajme
  Media turke i ka dhënë hapësirë të gjerë shkatërrimit të bandës ndërkombëtare të trafikut të drogës, drejtuar nga ‘baroni’ shqiptar Met Kanani, me pseudonimin “Met shqiptari”. Sipas ...
0

- Insta-Pub
Është një nga këngëtaret e reja më të përfolura në Prishtinë, por Adea Pula mund të bëhet shumë shpesh edhe pjesë e politikës. Sipas mediave kosovare, ajo dhe ...
0

- Histori personale
Mëngjesin e sotëm një zotërie me mjetin e tij personal i kanë vënë gjobë, sepse në makinë kishte nipin e tij, teksa policët rrugorë akuzojnë shoferin se po ...
0

- Lajme
Ishin të përfshirë prej kohësh në konflikte mbi trafikimin e lëndëve narkotike, por Mahmut Gega, i dyshuari kryesor për vrasjen e Elsi Kosiqit, ka mohur vazhdimisht krimin. Gjatë ...
0