Atmosferë elektrizuese para ndeshjes, shikoni spektaklin e “Tifozave Kuq e Zi” në rrugët e Shkodrës (VIDEO)

Edhe pse na ndajnë plot 2 orë nga starti i sfidës mes Shqipërisë dhe Turqisë, atmosfera në qytetin e Shkodrës ka filluar të ndizet. Për këtë meritë kanë padyshim “Tifozat Kuq e Zi” që së bashku me “Plisat” e Prishtinës dhe disa tifogrupe të tjera, kanë nisur festën e zakonshme.

Tifozet

Këngët, vallet dhe flakadanët e kanë bërë atmosferën elektrizuese në qytetin e Shkodrës. Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.