Arrestimi i protestuesve/ Berisha: Një akt terrori, të gjithë në këmbë për orën e fitores

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ka dënuar ashpër veprimet e policisë, për arrestimin mbështetësve të opozitës që morën pjesë në protestën e 18 Dhjetorit.

Përmes një postimi në Facebook, ish-kreu i qeverisë shkuan se arrestimi i protestimeve mbrëmjen e fundvitit është një akt terrori,

Loading...

Postimi i ish-kryeministrit:

Arrestimet natën e Vitit te Ri dhe ditën e parë të tij janë akte terrori, shpallje luftë opozitës, të cilat ftojnë mbarë qytetarët në revoltë të përgjithshme për përmbysjen e regjimit të urryer të Noriegës!

Të gjithë në këmbë për orën e fitores! sb

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.