‘Arrest shtëpie’ për Bardh Spahinë: Gjykata jep masën e sigurisë për ish-deputetin

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për ish-deputetin, demokratin Bardh Spahia.

Në fjalën e tij para gjykatësve, Spahia mësohet se është shprehur se Gjyqi në ngarkim të tij është politik. Arrestimi im është me prapaskenë politike. Gjykata duhet të vlerësojë dhe të shikojë fakte të vërteta”, mësohet të ketë thënë Spahia.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.