Alizoti debaton live/ “Edmond shpirt, kujdes me mua. Nuk jam djali Kristaqit, karagjoz”

Diplomati Tomorr Alizoti, i ftuar në “Open” debatoi sonte me kryeministrin Edi Rama duke e etiketuar atë “karagjoz”. Është dashur ndërhyrja e moderatores Eni Vasili që debati të mos vazhdonte më.

Alizoti: A keni biseduar me Kosovën për taksën 100 përqind?

Rama: Vija në mes e flokëve dhe kuadrat më kujton Ludovikun.

Alizoti: Nuk jam djali i Kristaqit, jo Edi këto gjëra me mua. Jo këto filma me mua. Ju lutem jo me mua plako. Kujdes me këto gjëra lider botëror.

Rama: Ludovik të lutem.

Alizoti: Edmond shpirt. Karagjoz kryeministër.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.