Aleksandër Frangaj mbush 50 vjeç, bashkëshortja i organizon festën madhështore

Pronari i televizionit Klan Aleksandër Frangajka festuar dje 50-vjetorin.

Ditëlindja e tij është shoqëruar me një festë madhështore ku ishin të mbledhur miq dhe kolegë. Revista “Who” shkruan se ka qenë bashkëshortja e tij, Alba Frangaj ajo e cila ka organizuar festën në Dajt nën dritat e kuqe të atmosferës, ndërsa kodi i veshjes ka qenë kapelja e zezë.

Të ftuarit kanë zbuluar pamjet nga festa e 50-vjetorit të Frangajt, me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ndër të ftuarit kanë qenë edhe personazhet e njohur të ekranit si Marina Vjollcën, Getoar Selimin, Dritan Shakohoxhën, Anxhela Peristerin, e shumë të tjerë.

Ndërsa Aleksandër Gjoka ka kënduar posaçërisht për Frangajn.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.