Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në Fratar të Fierit pasi është aksidentuar gjatë punimit të tokës me frezë.

Viktima Rushit Brahimaj, është dëmtuar në pjesë të trupit dhe në gjymtyrë duke i shkaktuar plagë dhe gjakderdhje.

Edhe pse është dërguar menjëherë në spital, 62-vjecari nuk ka mundur të ju  shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.