Aksidenti/ 70 të vdekur nga përplasja e dy autobusëve në Gana

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e së premtes në Gana, ku deri tani janë konfirmuar 70 persona të vdekur.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në Kintampo të Ganës, ku dy autobusë janë përplasur me njëri-tjetrin dhe më pas në njërin prej tyre kanë shpërthyer flakët.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti janë ende të paqarta.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.