AKSIDENT NË TIRANË, MAKINA PËRPLAS MOTOÇIKLETËN TE ‘RRUGA E DURRËSIT’

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën e Durrësit në Tiranë.

Mësohet se makina është përplasur me një motoçikletë dhe për pasojë është plagosur një person.

Nuk dihet ende gjendja e të plagosurit dhe shkaku i këtij aksidenti.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.