Aksident me vdekje te prokuroria

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend.

Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në hyrje të Kavajës, përballë prokurorisë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe shoferit që e ka përplasur

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.