AKSIDENT I RËNDË NË FIER, PËRPLASEN DY AUTOMJETE, 4 TË PLAGOSUR DHE NJË NË GJENDJE TË RËNDË

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Levan-Fier.

Dy automjete njëri  tip Benz dhe tjetri tipToyota janë janë përplasur me njëra-tjetrën, ku  kanë mbetur të plagosur 4 persona, një prej të cilëve është në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Fierit. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje, ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Si pasojë e përplasjes është shkaktuar dhe një trafik shumë i rënduar në këtë aks rrugor.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.