+18/Qytetari kthehej nga puna, skena e orgjisë që pa rrugës ‘i hoqi trurin’

Nuk eshte hera e pare qe qytetaret ne Angli shokohen nga pamjet e seksit ne ambiente publike. E nje rast i fundit eshte regjistruar ne Cardiff të Uellsit. Nje qytetar ka filmuar kater persona të cilët kryenin orgji dhe pamjet i coi në polici ku beri edhe denoncimin.

sei_24972505-873a

Sipas mediave britanike, qytetari po kthehej në shtëpi pasi kishte përfunduar punën, kur pa në mes të parkut 4 persona duke kryer veprime të turpshme.

Sipas dëshmise dhene ne polici, ai kishte pare se ata ishin pothuajse të zhveshur dhe e ka cilesuar sjelljen e tyre krejtësisht te papranueshme.

Këtë veprim, thotë ai, e panë edhe kalimtarë të tjerë të cilët kërkonin të gjenin punonjës policie për t’i denoncuar, për shkak se në park kishte shumë fëmijë në atë orar.

sei_24971150-6bbdsei_24971146-d3easei_24971149-29cb

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.