FOTO/ Jaht superluksoz 17 milionë euro, shikoni ku po i kalojnë pushimet Ronaldo e Xhorxhina

Kristiano Ronaldo di si t’i shijojë pushimet. Ylli i Juventusit, tashmë ka zgjedhur rivierën franceze me partneren e tij Xhorxhina Rodrigez.

bandicam 2019-06-25 18-31-04-706

Çifti në fakt, po i kalon këto ditë të nxehta vere, në një jaht mahnitës, të quajtur “Africa I”. I gjithë jahti, kap vlerën e rreth 17 milionë eurove, ose nëse dëshiron ta marrësh me qira për një javë, ai kushton 200 mijë euro, për 7 ditë.

bandicam 2019-06-25 18-31-33-120

I gjatë 47 metra, dhe me një gjerësi prej 8.8 metrash, aty mund të akomodohen deri në 12 persona, me gjashtë kabina në total, një suitë e madhe. “Africa I” ka vend edhe për 9 pjestarë të ekuipazhit.

bandicam 2019-06-25 18-30-14-322

Gjithashtu, në dekun e jahtit gjendet një xhakuzi, ndërsa ka edhe dy “jet ski” për të bërë akoma më shumë qejf në ujë, si edhe një rrëshkitëse drejt e në det.

bandicam 2019-06-25 18-31-49-713 bandicam 2019-06-25 18-31-30-828

bandicam 2019-06-25 18-31-21-857

bandicam 2019-06-25 18-31-19-126

 

bandicam 2019-06-25 18-31-07-791

 

bandicam 2019-06-25 18-30-56-366

bandicam 2019-06-25 18-30-51-819

bandicam 2019-06-25 18-30-45-331

bandicam 2019-06-25 18-30-36-473

bandicam 2019-06-25 18-30-25-222

 

bandicam 2019-06-25 18-30-08-609bandicam 2019-06-25 18-30-04-265

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.