11 vjeçain përplas makina,në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Fier- Seman, ku një 11 vjeçar është përplasur nga një makinë.

Makina e drejtuar nga një 33 vjeçar me inicialet A.Xh ka goditur 11 vjeçari me inicialet M.G, i cili aktualisht është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë, pasi ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale .

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.