TE TJERA

- Insta-Pub

Ed Sheeran ishte fituesi i madh në çmimet Billboard të këtij viti, mbajtur në Las Vegas. Këngëtari rrëmbeu katër çmime: Top Artist, Top Radio Songs Artist, Top Song Sales Artist and Top Hot 100. Gjatë ceremonisë artistët mbajtën ...
0
- Histori personale

Publikimi i videos së PD-së ku u zbulua identiteti i Albert Veliut si “dëshmitari X” në audiopërgjimin me Agron Xhafajn, vëlla i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka bërë “zhurmë” në lagjen e tij në Vlorë. Banorët e ...
0
- Portalet

Nga Artur Zheji Prindërit në Tepelenë i kanë vënë emrin Ambrozia, gazetares së re, që shkalafiti nervat e kryeministrit me qetësinë e saj dhe me llogjikën e thjeshtë dhe të saktë të argumentit. Ballë për ballë dhe ftohtësisht ...
0
- Lajme

Dy deputetët e PD, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi sot janë thirrur të paraqiten në Prokurori në lidhje me audio përgjimin e vëllait të ministrit të Brendshëm. Tre zyrtarët pritet që ...
0
- Portalet Publikisht(OP-ED)

Nga Habjon Hasani  Afro 10  ditë pasi Partia Demokratike publikoi një copëz nga audiopërgjimi i Albert Veliut me personin e dyshuar si Agron Xhafaj,  media proqeveritare ka nisur sulmet ndaj gazetarit Jetmir Olldashi. Ky i fundit bëri një deklaratë ...
0
Uncategorized

 Kryeministri i vendit Edi Rama zbuloi këtë mëngjes pamje nga rruga Kardhiq – Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin e të gjithë zonës MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të rrugës Kardhiq – Delvinë, një ...
0